Τελικός EUROPEAN WATER POLO CHAMPIONSHIP MEN
![](https://www.sedy.gr/files/2021/Stavridis.jpg)
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συνδέσμου Ελλήνων Διαιτητών Υδατοσφαίρισης συγχαίρει τον συνάδελφο διαιτητή ΣΤΑΥΡΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΟ για την συμμετοχή του στο EUROPEAN WATER POLO CHAMPIONSHIP MEN που έγινε στο DUBROVNIK – ZAGREB ( CRO ) από 4/1/24 έως και 16/1/24 και για την εξαιρετική διαιτητική παρουσία του στον τελικό του Πρωταθλήματος μεταξύ των Εθνικών ομάδων CROATIA – SPAIN που έγινε στις 16/1/24 στο ZAGREB.
Επίσης συγχαίρει την Συνάδελφο Διαιτητή ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ για την συμμετοχή της και την εξαιρετική αγωνιστική παρουσία της στο αντίστοιχο Πρωτάθλημα WOMEN που έγινε από 5/1/24 έως και 13/1/24 στο EINDHOVEN ( NED ).
Για να διαβάσετε ολόκληρη την επιστολή πατήστε εδώ.